סקאלה אנרגיה הינה חברה שמתמחה בביצוע פרויקטים ואספקת שירותים בתחום ההתייעלות אנרגטית בתאורה וניהול האנרגיה באתרי תעשייה ומסחר.

 

מטרתנו היא להיות השותף האידיאלי עבור לקוחותינו לכלל צרכיהם הקיימים בתחום ההתייעלות האנרגטית, ובמקביל לחשוף הזדמנויות ופרויקטים חדשים המתאפשרים לאור התפתחות הטכנולוגיה ובפרט שימוש במוצרים ובשירותים "חכמים" המאפשרים יעילות ושליטה טובה יותר, כפי שקורה בכלל השווקים והמוצרים בעולם.

 

בשנים האחרונות, אנו מובילים את תחום השדרוג והחיסכון בעלויות התאורה באתרים תעשייתיים בישראל.
אנו משדרגים עשרות מפעלים בשנה לתאורת לד איכותית עם אפשרויות בקרה מלאות למיקסום החסכון והתשתית.

 

המיקוד שלנו הוא לספק ללקוחותינו את הפרויקט עם הערך הטוב ביותר עבורם

סקאלה אנרגיה

גישה פרויקטלית

פרויקט התייעלות אנרגטית הינו פרויקט תשתיתי שצריך לשפר את התנאים התפעוליים שהאתר עובד בו, וכמו כן להיות ההשקעה הכלכלית הנכונה ביותר לאורך חיי הפרויקט.

מעורבים בפרויקט גורמים שונים בחברה כגון הנדסה, תחזוקה, כספים והנהלה.

אנו בסקאלה רואים את הצורך של הלקוחות שלנו בגורם מקצועי שיעזור לחברה לבצע את הפרויקט כפרויקט עם התוצאות הטובות היותר:  לבחון חלופות, להציע פתרונות חדשניים, לתכנן, לבצע פרויקטי Turn key, לקנפג, לממן, לוודא חסכון, ללוות בקבלת מענקים מהמדינה ועוד

לאור צורך זה, איננו חברת תאורה, אלא חברה פרויקטלית שמלווה את לקוחותינו באופן מלא במהלך השדרוג והחסכון הנ"ל, ומאפשרת ללקוחותינו להשקיע את זמנם ומשאביהם בליבת העסקים שלהם.

טכנולוגיות ייחודיות ומתקדמות

כאשר מבצעים פרויקט תשתיתי לשנים ארוכות, בתנאי התקדמות הטכנולוגיה המהירה, יש לבחון להשקיע בקדמת הטכנולוגיה עם אפשרות לעדכוני גרסה (כפי שמעדכנים גרסה בטלפון, מורידים אפליקציה חדשה ועוד)

 

בתחום התאורה, מעבר לפתרונות הלד האיכותיים, אנו מציעים פתרון ייחודי של תאורה חכמה של חברת Digital Lumens בבעלות Osram, באמצעותה ניתן לחסוך כ- 90% מעלויות הצריכה בחשמל לתאורה ולקבל תשתית למפעל חכם "בחינם".

 

הפתרון הייחודי, משלב את יתרונות תאורת הלד, יחד עם בקרה חכמה אינטגרטיבית ואלחוטית, המאפשרת שליטה מלאה על ביצועי כל גוף תאורה ללא חיווטים ובשליטה מרחוק.
על ידי כך ניתן לקבל יעילות מקסימלית כאשר כל גוף דולק רק - מתי שצריך, בעוצמה שצריך ובמשך הזמן שצריך.

 

מעבר לחיסכון המקסימלי בעלויות החשמל, עצם התקשורת והתוכנה מאפשרת תשתית אלחוטית למפעל חכם ואפליקציות Internet Of Things בכדאיות גבוהה יותר.


סקאלה אנרגיה לקחה על עצמה ליישם ולספק טכנולוגיות מתקדמות ומוכחות, מחברות מובילות בעולם, בעלות שם, אחריות, גב טכנולוגי וניסיון של שנים. כל אלה מאפשרים לנו לספק שרות אמין, אחריות לאורך זמן והתחייבות מלאה לתוצאות.

לחברה ניסיון של מעל 1,000,000 מ"ר בביצוע פרויקטים של תאורה חכמה באתרים התעשייתים הגדולים בארץ כגון: שופרסל, סודה סטרים, קוקה קולה, קרלסברג, UPS, תע"א, ממן, בזן ועוד.

 

כמו כן, עזרנו ללקוחותינו בקבלת עשרות מענקים מהמדינה לביצוע פרויקטי ההתייעלות

 

 

 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ולבחון את הפתרון האופטימלי עבור האתר שלכם.

ניסיון

סקאלה אנרגיה

פלטפורמה

תאורת לד חוץ

תאורת לד פנים

גופי תאורה חכמים

  • Facebook - Grey Circle

לב הארץ פארק, קבוצת זבידה, ראש העין, מיקוד:4810001, ת.ד: 59 

09-7711157

09-7711151

Dor_Alon_Logo.svg
ups
tivol
teva
tara
soda stream
shufersal
sdot hateufa
novolog
prigat
iscar
hataasia
eliance
el al
danlog
coca cola
btl
carlsberg
bazan
carmel frenkel