סקרי אנרגיה

סקאלה מציעה לכל צרכן אנרגיה, בעלי נכסים, עיריות, מפעלים ועוד, סקר אנרגיה דיגיטלי שמאפשר לזהות במהירות, לתעדף, ולקדם השקעות התייעלות אנרגטית עם וודאות גבוהה לאורך כל חיי האתר.

הסקר שאנו מבצעים באתר כולל תיעוד ומידול של הבניין וכל צרכני האנרגיה שלו בתוכנה אינטרנטית ואפליקציה טלפונית.

שימוש בתוכנה זו, מאפשר סקר איכותי עם יכולות נוספות רבות אל מול סקר רגיל, כגון מידול אנרגיה, Benchmarking, וידוא חסכון ועוד.

החשוב מכל הינו שסקר אנרגיה דיגיטלי מאפשר תיעוד של צרכני האנרגיה ומשם מהווה סקר דינמי וחי, שמתעדכן לאורך חיי הציוד, הפרויקטים וההשקעות.

סקר זה הופך להיות כלי עבודה מרכזי של כל ארגון שחפץ בקידום תוכנית להתייעלות אנרגטית בארגונו.

דבר זה נכון מארגונים קטנים כבניין משרדים בודד עד ארגונים גדולים עם פרוטפוליו בניינים (לדוגמא עיריית ניו יורק מנהלת 6,000 בניינים בפלטפורמה הנ"ל וכך מצליחה לתעדף את השקעות ההתיעלות האנרגטית שלה)

מטרתנו היא להפוך את משימת ההתייעלות האנרגטית בארגונים לכמה שיותר פשוטה, מהירה,  אמינה וזמינה לכולם בעלות הכדאית והנמוכה ביותר.

מענקים

בשנים האחרונות משרדי הממשלה מעודדים ארגונים לביצוע פרויקטים להתייעלות אנרגטית בדרך של פרסום מענקים תקופתיים לשיפור החזרי ההשקעה והתמריץ לביצוע הפרויקטים.

 

סקאלה, כחברת התייעלות אנרגטית, נמצאת בקשר רציף עם משרד האנרגיה לגבי מענקים אלו ולגבי קרן ערבויות המדינה.

אנו מלווים את לקוחותינו ומעדכנים באופן שוטף על כל מענק שמתפרסם ויכול להיות רלוונטי עבורם בכדי לשפר את החזרי ההשקעה מהפרויקטים המתוכננים. אנו מטפלים בחינם וללא התחייבות בכל הכנת חומרי ההגשה מתוך רצון לבצע את הפרויקטים הטובים ביותר עבור לקוחותינו. עד היום סקאלה הגישה וזכתה ביותר מ-30 מענקים עבור לקוחות תעשייתיים שונים

תאורה כשירות

פרויקטי התאורה של סקאלה הכוללים תאורת לד ובקרה יכולים לחסוך לארגונים כ-90% מעלויות התאורה. על ידי ביצוע של פרויקטים אלה ארגונים יכולים להאיר טוב יותר את האתר, לשפר את יעילות העובדים, לחסוך מאות אלפי שקלים בשנה ולהכין את המפעל למעבר למפעל חכם. לעיתים, למרות הכדאיות הגבוהה בביצוע הפרויקטים, אין לארגונים את התקציב או הקשב הדרוש ופרויקטים אלה נדחים למועד מאוחר יותר.

למקרים אלה סקאלה מציעה את מסלול סקאלה ללא השקעה,  והפרויקט יכול להיות מותקן באופן מיידי ללא עלויות ראשוניות וללא סיכון.

 

כדי לקדם פתרון זה הדבר החשוב ביותר הינו להבין את המחסום האמיתי לקידום הפרויקט:

  • חוסר תקציב

  • תעדוף השקעה במקומות אחרים (לדוגמא ליבת העסקים)

  • חוסר אמון בחסכון

  • חוסר בטחון של המפעל בזמן  שיישאר שאתר הנוכחי
     

כל אחד מהנקודות המצוינות יכול להוות חסם לביצוע פרויקט מאד רווחי עבור הארגון.

המטרה של מודלים אלה תאורה כשירות/ מימון הפרויקט הינו לפתור את חסמים אלה וליצור מצב של WIN WIN לכל לקוח ואפשרות לבצע את הפרויקט בצורה רווחית ובטוחה עבורו למרות כל האילוצים המצוינים למעלה.

 

בנוסף למודלים שסקאלה מציעה, משרד האנרגיה מפרסם מעת לעת מענקים לקידום פרויקטים של התייעלות אנרגטית, ומשיק בימים אלה קרן ערבויות מדינה שתאפשר לקבל מימון בריביות נמוכות מהבנקים במיוחד לפרויקטים מסוג אלה.

 

ביחד עם כלי השירות והמימון שסקאלה בנתה, והקרנות של משרד האנרגיה- שווה לממש כל פרויקט כדאי כלכלית בהתאם לאילוצים של הלקוח.

 

נשמח לעבוד איתכם על מימון הפרויקט בהתאם לצרכים שלכם, כך שיהיה כדאי עבורכם לבצע את הפרויקט ללא עלויות ראשוניות וללא סיכון, ולמנוע דחייה של הפרויקט והפסד מאות אלפי שקלים (החשמל שנצרך לאורך הדחייה + חוסר קבלת המענקים)

סקאלה אנרגיה

פלטפורמה

תאורת לד חוץ

תאורת לד פנים

גופי תאורה חכמים

  • Facebook - Grey Circle

לב הארץ פארק, קבוצת זבידה, ראש העין, מיקוד:4810001, ת.ד: 59 

09-7711157

09-7711151

Dor_Alon_Logo.svg
ups
tivol
teva
tara
soda stream
shufersal
sdot hateufa
novolog
prigat
iscar
hataasia
eliance
el al
danlog
coca cola
btl
carlsberg
bazan
carmel frenkel